Të gjitha kategoritë
  • 涤纶 锦纶 复合 POY
  • 涤纶 锦纶 复合 POY

Jwell PET / PA6 / Seri e Makinerive të Spinit me shpejtësi të lartë të përbërë POY

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:POY30-330dtex; PA6PA66
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 60
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim
Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:POY30-330dtex; PA6PA66
Certifikim:CE, ISO


Kjo makinë përdoret kryesisht për tjerrje 30-330dtex POY poliestër dhe për patate të skuqura që rrotullohen me PA6 dhe PA66.

imazhAplikime

Zbatim:

  1. Kjo makinë përdoret kryesisht për tjerrje 30-330dtex poliestër POY. Miraton vidë me kunj të tipit LTM, CPF të shkrirë të vazhdueshëm të bërë në shtëpi, duke zgjatur kështu jetën e shërbimit të paketave të tjerrjes. Janë të disponueshme pako rrotullimi drejtkëndëshe dhe presion të lartë të montuar në majë dhe në fund të formës. Pompë unike planetare rrotulluese dhe veçmas drejtuese e pompës së vajit. Sistemi evo dhe shuarje kryq me shpejtësi rrjedhëse të barabartë dhe të qëndrueshme. Inverteri dhe komponentët e kontrolluar individualisht, të importuar. Rregullim i ri GR, inverter dhe përbërës të importuar.

    imazh

  2. Kjo makinë përdoret gjithashtu për patate të skuqura që rrotullohen PA6 dhe PA66.Miratoni një lloj të ri të dizajnit bimetal, fuçi dhe shumëfishtë. Rrezja e rrotullimit të kursimit të energjisë, e pajisur me paketimin e cilindrit me presion të lartë të montuar në botton. Pompë unike rrotulluese planetare dhe veçmas drejtuese e pompës së vajit. Me thithës ajri të dizajnuar mirë për monomer. Dhomë uniforme shuarje e zbritshme e përparme dhe pajisje unike për shtimin e vajit të tipit grykë. Pajisur me dredha-dredha precize dhe mbështjellës automatikë me shpejtësi të lartë, me sukses të lartë shkarkimi, pa formë të fijeve dhe funksion të mirë të zgjidhjes.

imazh


specifikimet

Produktet tona kryesore përfshijnë:

Inxhinieria dhe prodhimi i makinerive të rrotullimit të fibrave kimike Polyester POY, FDY, TCS dhe Spandex;

Seri JW: poliestër, polipropilen dhe poliamid POY, FDY dhe fije industriale fije kimike makine tjerrje, PA6, makinë PET përbërë përbërë;

Seri JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 Lloji i kamerës përshkuese mbështjellës automatik dhe JWAR1500, - JWAR1680, seri JWAR1800 mbështjellës automatik të tipit birotor;

Vidë-nxjerrëse me fibra kimike të serisë JWM20-200.


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia: Ne mund të sigurojmë një Projekt Mbështetës për Makineritë Tërheqëse Direkte

Bashkë makineri me fibra JWELL., Ltd (Suzhou) është një qendër e rëndësishme e strategjisë së zhvillimit dhe bodrumit të prodhimit nën GRUPin JWELL. Ndodhet në zonën industriale Chengxiang,Taicang, Suzhou City, 30 minuta larg nga Aeroporti Shanghai Hongqiao. Ai mbulon një sipërfaqe prej 20 hektarësh, dhe sipërfaqja e seminarit është 120000 metra katrorë, e pajisur me makina CNC dhe punëtori të standardizuar të montimit. Më shumë se 1000 punonjës, me dizajn me cilësi të lartë dhe ekip R&D dhe ekip me përvojë të inxhinierit mekanik dhe elektrik. Me vite përvojë të pasur në industrinë e fibrave kimike, Shanghai Jwell i kushtohet hartimit të projektit të fibrave kimike dhe prodhimit të pajisjeve. Makineria është shitur në shumë vende, të tilla si India, Korea, Tailanda, Indonezia, Irani, Turqia, Egjipti, Siria, Argjentina dhe Italia etj.

imazh8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

P1: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM