Të gjitha kategoritë
  • 3
  • 2
  • 1
  • 苏州 金 纬 2021 版 -34
  • 3
  • 2
  • 1
  • 苏州 金 纬 2021 版 -34

Linja e nxjerrjes dy tuba të dyfishtë Jwell PVC

Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:PVC16-200 mm
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 60
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:PVC16-200 mm
Certifikim:CE, ISO

苏州 金 纬 2021 版 -39

Në përputhje me kërkesat e ndryshme të diametrit dhe daljes së tubit, ekzistojnë dy lloje të ekstruderëve specialë me dy vida SJZ80 dhe SJZ65 opsionale; vdesi i tubit të dyfishtë shpërndan në mënyrë të barabartë prodhimin e materialit dhe shpejtësia e nxjerrjes së tubit plastikohet shpejt;

苏州 金 纬 2021 版 -38

Kutia e ftohjes me dy vakum me efikasitet të lartë mund të kontrollohet veçmas, dhe funksionimi i rregullimit është i përshtatshëm në procesin e prodhimit; Makinë prerëse pa pluhur, kontroll i pavarur me dy stacione, shpejtësi të shpejtë, gjatësi prerjeje të saktë. Kapëset me rrotullim pneumatik eliminojnë nevojën për të ndryshuar kapëset. Me pajisje zhveshëse opsionale.

苏州 金 纬 2021 版 -37苏州 金 纬 2021 版 -35

3 PVC双管挤出
Aplikime

imazh

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:

Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne kemi furnizues të qëndrueshëm dhe furnizues të nivelit të lartë të cilët na ofrojnë produkte me cilësi më të mirë, të tilla si motori, kutia e shpejtësisë, invertori, PLC ... etj. Ne jo vetëm që garantojmë cilësinë, por gjithashtu mund të sigurojmë 100% të saj reale. Për pjesën më të rëndësishme, vidhën dhe tytën, e kemi bërë vetë. Përveç kësaj, ne kemi shërbimin më të mirë pas shitjes. Ne kemi mbi 300 persona të shërbimit pas shitjes që mund të bëjë shërbimin pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Ashtu si një nga klientët tanë japonezë tha: "Kudo që ekziston një qenie njerëzore, kudo që mund të shihni Jwell People". Zgjedhja e Jwell, Zgjedhja e Suksesit. Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të ndërtuar një eko-zinxhir ekstraksion global inteligjent të lartë së bashku!8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

P1: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM