Të gjitha kategoritë
  • PVC
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • PVC
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Linja e nxjerrjes së profilit të tavanit Jwell PVC

Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:SJZ65/132-YF300/400/600
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 60
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim
Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:SJZ65/132-YF300/400/600
Certifikim:CE, ISO


● Makina është përdorur për prodhimin e produktit të profilit të tavanit PVC, i cili përdoret gjerësisht në shtëpi dhe në fushën e dekorimit publik, përmban jo-ndotje, jetë të gjatë shërbimi, izolim të nxehtësisë, anti-zjarr, pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë, ndryshim të lehtë dhe të riciklueshëm. Ky produkt është shumë i njohur në Azinë e Jugut, vendet e Lindjes së Mesme dhe vendet e Afrikës Veriore, të tilla si India, Pakistani, Bangladeshi , Turqia, Algjeria etj.

Përshkrim:

PVC 工艺流程 图

Ekstruder:

Ne ju sugjerojmë klientëve të përdorin SJZ65 / 132 dhe SJZ55 / 110 ose SJZ51 / 105 për të prodhuar profilin e tavanit PVC. Për shumicën e klientëve, kur ata prodhojnë profil tavani, do të përdoret propocion i lartë i kalciumit të karbonit. Prandaj, ne kemi krijuar posaçërisht vidë dhe tytë për një lloj të tillë produkti. Përveç kësaj, sistemi i vakumit është gjithashtu shumë i rëndësishëm gjatë prodhimit. Jwell mund të sigurojë ekstruder të personalizuar posaçërisht për prodhimin e profilit të tavanit.

extruder

Tabela e kalibrimit:

Tabela standarde e kalibrimit të profilit të tavanit është 6metër. Nëse klienti dëshiron të përdorë linjën e prodhimit me shpejtësi të lartë, ne mund ta projektojmë tabelën me 8 metra apo edhe 11.5 metra të gjatë. Për sa kohë që materiali i tryezës mund të prekë ujin, ne do ta projektojmë materialin si çelik inox për të mbrojtur makinerinë nga ndryshkja. Tabela e funksionimit është e tipit Swing, e cila është shumë më e lehtë për operatorët për të operuar makinerinë sesa modeli tradicional. Për pompën e vakumit dhe pompën e ujit, ne po përdorim markën më të mirë në Kinë. Ne gjithashtu sigurojmë markë të importit si pompë vakumi Sterling dhe pompë uji GRUNDFOS.

Tabela e kalibrimit

Njësi transportuese & Prerës

Në vitet e fundit, ne kemi bërë shumë përmirësime për linjat tona të nxjerrjes së profilit. Të tilla si njësia transportuese dhe prestarja. Ne dizenjojmë një njësi transportuese dhe integruese "të integruar". Mund të kursejë hapësirë ​​për klientin. Përveç kësaj, gjithashtu nuk ka nevojë të rregullojmë qendrën kur makinat arrijnë në fabrikën e klientit. Njësia e transportit kontrollohet nga invertori i frekuencës, i cili mund të sigurojë që shpejtësia e tij të sinkronizohet me ekstruderin. Jastëku i gomës është gome silikoni e cila mund të zgjasë për të paktën 5-6 vjet. Për prerësin, ne kemi dy dizajne - Prerës sharre dhe prerës thike (prerës pa pluhur) me sistem të veçantë për heqjen e pluhurit.

Prerës i transportit


Aplikime

Profili i TavanitTavan PVC

specifikimet
Gjerësia e prodhimit (mm)200300 / 400600
Lloji i ekstruderitSJZ51 / 105SJZ65 / 132SJZ80 / 156
Fuqia motorike (kw)223755
TipiYF180YF300 / 400YF600
Dalëse (kg / h)80-100150-200300-400
Uji ftohës (m³ / orë)678
Ajri i kompresorit (m³ / min)0.60.60.6


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne kemi furnizues të qëndrueshëm dhe furnizues të nivelit të lartë të cilët na ofrojnë produkte me cilësi më të mirë, të tilla si motori, kutia e shpejtësisë, invertori, PLC ... etj. Ne jo vetëm që garantojmë cilësinë, por gjithashtu mund të sigurojmë 100% të saj reale. Për pjesën më të rëndësishme, vidhën dhe tytën, e kemi bërë vetë. Përveç kësaj, ne kemi shërbimin më të mirë pas shitjes. Ne kemi mbi 300 persona të shërbimit pas shitjes që mund të bëjë shërbimin pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Ashtu si një nga klientët tanë japonezë tha: "Kudo që ekziston një qenie njerëzore, kudo që mund të shihni Jwell People". Zgjedhja e Jwell, Zgjedhja e Suksesit. Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të ndërtuar një eko-zinxhir ekstraksion global inteligjent të lartë së bashku!


5
6
7
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
3
运输 图片 (1)
4
5
运输 图片 (4)
FAQ

Q1: Cili është aftësia juaj e prodhimit?
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.

HETIM