Të gjitha kategoritë
  • TPU
  • TPU

Filmi transparent i TPU Line Linja e nxjerrjes së nxehtë të filmit

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim
Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO

Sheet TPU (poliuretani termoplastik) fleta ka një tipar të shkëlqyeshëm të tensionit të lartë, forcës së lartë të tërheqjes, rezistencës së mirë, rezistencës ndaj plakjes, mjedisit jo-toksike, antimikotike dhe antibakteriale, rezistencës ndaj konsumimit dhe korrozionit, pajtueshmërisë biologjike. Përdoret gjerësisht në fushën e këpucëve, veshjeve, lodrave të mbushura me ajër, pajisjeve sportive nënujore dhe nënujore, pajisjeve mjekësore, pajisjeve të fitnesit, materialit të sediljes së makinës, ombrellës, çantës së bagazhit, xhamit antiplumb, materialit të paketimit.

Line Linja e prodhimit miraton nxjerrjen dhe kalibrimin e rulit me trashësi fletë 0.05-2 mm dhe gjerësi 1000-2000 mm, e cila mund të prodhojë produkt transparent, me ngjyra dhe të përbërë.

Aplikime

TPU-1

TPU-2

TPU-3

specifikimet
ModelJWS120 / 36JWS130 / 36
Gjerësia e prodhimit (mm)1000-30001000-3000
Trashësia e prodhimit (mm)0.02-2.00.02-2.0
Kapacitet (kg / h)200-300300-400


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

Q1: Cili është aftësia juaj e prodhimit?
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM