Të gjitha kategoritë
  • PVC
  • 20210520150932
  • 20210520150843
  • PVC
  • 20210520150932
  • 20210520150843

Bordi i valëzuar i izolimit të nxehtësisë me një shtresë të vetme PVC dhe vija e nxjerrjes me çati

Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim
Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO

Tipari dhe aplikimi i bordit të valëzuar PVC dhe Hapës së çatisë
Performance Performanca e mbrojtjes nga zjarri është e jashtëzakonshme, e vështirë për t’u djegur. Anti-korosion, i qëndrueshëm ndaj acidit, alkali, rrezaton shpejt, ndriçim të lartë, jetëgjatësi të logn.
● Miratimi i teknologjisë speciale, mban insolacionin atmosferik në natyrë, performanca e izolimit të nxehtësisë është e mirë, në verën e nxehtë mund të sigurojë krahasimin e metaleve për të përdorur një ambient më të rehatshëm të pllakave.
Scope Fusha e zbatueshme është e gjerë, punëtoria, depoja, automjeti, panairi i tregut bujqësor, breza, trupi i murit, dyqani i përkohshëm, tenda e izolimit të nxehtësisë etj.

Aplikime

30

图片

specifikimet
Modeli ekstruderSJZ65 / 132,2 × SJZ51 / 105SJZ65 / 132,2 × SJZ51 / 105
Gjerësia e prodhimit1140mm1050mm
Fuqia kryesore e urrejtjes37kw, 218.5 w kw55kw, 22kw
Kapacitet (kg / h)180 kg / orë, 120 kg / orë350 kg / orë, 50 kg / orë


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


1
2
4
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
运输 图片 (2)
运输 图片 (4)
5
6
FAQ

P1: Si mund të porosis dhe të bëj pagesa?
A1: Sapo të pastroni kërkesat tuaja dhe vija e përcaktuar e nxjerrjes është ideale për ju. Ne do t'ju dërgojmë zgjidhje teknike dhe Faturë Proforma. Ju mund të paguani përmes transferit bankar TT, LC siç dëshironi.

Pyetja 2: Nëse e gjejmë llogarinë tuaj bankare ose postën elektronike ndryshe si më parë, si duhet të përgjigjemi?
A2: Ju lutemi mos dërgoni pagesën dhe kontrolloni dy herë me ne përpara se të rregulloni pagesën (Detajet e bankës do të renditen në çdo pjesë të faturës së proformës.) 

P3: Sa e gjatë është data e dorëzimit?
A3: Zakonisht zgjat rreth 1 - 4 muaj varet nga makineri të ndryshme me marrjen e paradhënies së porosisë.

P4: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A4: Një. Ne ofrojmë linja të personalizuara nxjerrjeje dhe zgjidhje teknike. Mirëseardhja kontaktoni me ne për risi teknike ose përmirësime për planin tuaj të ardhshëm të blerjes.   

HETIM