Të gjitha kategoritë
  • PVC
  • PVC
  • PVC
  • PVC
  • PVC
  • PVC

Linja e nxjerrjes së lëkurës nga dyshemeja PVC

Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim
Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO

Used Përdoret kryesisht për prodhimin e llojeve të rrotullave prej lëkure dyshemeje PVC. Lëkura e dyshemesë PVC ka performancën e anti-fërkimit, rezistencës ndaj korrozionit, rezistencës ndaj skidave, të papërshkueshme dhe të ndezshme, dhe përdoret gjerësisht në auto, hotel, vend argëtimi, sallë ekspozite, shtëpi, etj. Struktura e kësaj linje prodhimi është e thjeshtë dhe e përshtatshme për tu përdorur. Sipas kërkesave të klientëve, të pajisur me përbërës të ndryshëm, të përdorur për prodhimin e vetëm
shtresë, prodhim i përbërë me shumë shtresa dhe gjithashtu mund të pajiset me njësi unreeling, të përdorura për prodhimin e brendshëm të forcimit të prodhimit ose të pëlhurave të endura të përbërë sipërfaqësore dhe film dekorimi PVC, etj.

Aplikime

10

specifikimet
TipiShtresa të dyfishtaTre shtresa
Modeli ekstruderSJZ65 / 132-SJZ80 / 156SJZ65/132-SJZ80/156-SJZ65/132
Gjerësia e prodhimit (mm)1500-20002000-2000
Fuqia kryesore kryesore (kw)37 / 5537 / 55 / 37
Kapacitet (kg / h)500-550600-750


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
MAKINERIA JWELL (CHANGZHOU) CO, LTD. është një tjetër qendër strategjie zhvillimi e Shanghai JWELL Machinery Co, sh.pk, e vendosur në parkun industrial Jiangsu zhongguancun me teknologji të lartë, qyteti Liyang, provinca Jiangsu, një prodhues i teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve plastike të nxjerrjes. Zona e fabrikës është 400 hektarë; Ne kemi një R&D të kualifikuar dhe një ekip me përvojë të inxhinierit mekanik dhe elektrik, si dhe themel të përpunimit të avancuar dhe dyqan normativ të mbledhjes. Fryma jonë e ndërmarrjes është "E vëmendshme, gjatë gjithë kohës, e Shpejtë dhe e Rregullt", duke vazhduar eksplorimin e fushës së re të nxjerrjes. Kryesisht i mirëpritur për klientët e rinj dhe të vjetër për të na vizituar për hetim, udhëzim dhe bashkëpunim. Ne jemi të lumtur të ofrojmë një mbështetje të fuqishme


1
2
4
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
运输 图片 (1)
运输 图片 (4)
6
FAQ

P1: Si mund të porosis dhe të bëj pagesa?
A1: Sapo të pastroni kërkesat tuaja dhe vija e përcaktuar e nxjerrjes është ideale për ju. Ne do t'ju dërgojmë zgjidhje teknike dhe Faturë Proforma. Ju mund të paguani përmes transferit bankar TT, LC siç dëshironi.

Pyetja 2: Nëse e gjejmë llogarinë tuaj bankare ose postën elektronike ndryshe si më parë, si duhet të përgjigjemi?
A2: Ju lutemi mos dërgoni pagesën dhe kontrolloni dy herë me ne përpara se të rregulloni pagesën (Detajet e bankës do të renditen në çdo pjesë të faturës së proformës.) 

P3: Sa e gjatë është data e dorëzimit?
A3: Zakonisht zgjat rreth 1 - 4 muaj varet nga makineri të ndryshme me marrjen e paradhënies së porosisë.

P4: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A4: Një. Ne ofrojmë linja të personalizuara nxjerrjeje dhe zgjidhje teknike. Mirëseardhja kontaktoni me ne për risi teknike ose përmirësime për planin tuaj të ardhshëm të blerjes.   

HETIM