Të gjitha kategoritë

Linja e nxjerrjes së fletës PP 、 PS 、 EVOH

Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim
Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO

Fleta e paketës PP / PS lines linjat e nxjerrjes së fletës së dekorimit të shkrimit

Fleta PP / PS përdoret gjerësisht për ushqimin, paketën e përbërësit elektrik kinds lloje të ndryshme rëre, fletë zbukurimi kokërr transparente, të prirur. Ne jemi në gjendje të furnizojmë makinën e nxjerrjes së fletëve me shumë shtresa si kërkesat e klientit, diapazoni i prodhimit është nga 100-1200kg / h për opsion.

Linja bashkë-nxjerrje fletësh me shumë shtresa të PP, EVA, EVOH
Për të përmbushur kërkesën e lartë të tregut për produktet, Suzhou JWELL zhvilloi teknologji të përparuar të shpërndarjes simetrike pesë shtresore dhe shpërndarjes asimetrike të shtatë shtresave, gjë që i bën fletët e prodhuara të kenë performancë më të mirë pengese, anti-oksigjen të shkëlqyeshëm dhe anti-lagështi. Përdoret kryesisht për paketimin e pelte, paketimin e mishit, paketimin e ushqimit rostiçeri dhe etj, ilaçe dhe paketim kozmetik.

Aplikime

17

447053279082434528

856210137626097921

specifikimet
llojFleta e paketës së thithjesFletë dekorimi shkrimi
materialPP / PS / Hips / EVOHPP / PS / PE
Trashësia e prodhimit (mm)0.18-2.00.15-2.0
Gjerësia e prodhimit (mm)600-1500600-1500
Kapacitet (kg / h)200-1000200-1000


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

Q1: Cili është aftësia juaj e prodhimit?
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM