Të gjitha kategoritë
  • PLAN
  • APET
  • PLAN
  • APET

Linja e nxjerrjes së fletës PLA, APET, PETG, CPET

Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim
Vendi i origjinës:ChangZhou / SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS
Certifikim:CE, ISO

PLA, APET, PETG, CPET Makinë për nxjerrjen e fletëve me një shtresë ose me shumë shtresa. Oneshtë një nga linjat më të përparuara të prodhimit me teknologji të pjekur dhe stabilitet në Kinë. Krahasuar me pajisjet e tjera të të njëjtit lloj, është mbi 30% më e lartë në efikasitetin e përgjithshëm. Kjo linjë është e përshtatshme edhe për PLA, APET, PETG, CPET.

petg quhet PET me temperaturë të ulët, është një material i ri paketimi miqësor me mjedisin me karakteristika të tilla si shkëlqimi i lartë, transparenca e mirë, vetia e shkëlqyer e barrierës, vetë-ngjitja, e cila përdoret për lidhjen e zamit dhe përpunimin me frekuencë të lartë.

CPET është një lloj PET i modifikuar, me rezistencë të mirë ndaj temperaturës së lartë, Zakonisht përdoret për paketim në furrë me mikrovalë

PLAN është një lloj poliesteri alifatik i formës së vijës. PLA mund të përdoret në pako të ngurtë të frutave, perimeve, vezëve, ushqimeve të gatuara dhe ushqimeve të pjekura, gjithashtu mund të përdoret për paketimin e sanduiçit, biskotës dhe disa pako të tjera si lule të freskëta.

Aplikime

12

PLA-3

PLA-4

specifikimet
ModelShumë shtresëShtresë e vetmeShumë efikas
Modeli ekstruderSJZ120 / 65-1000SJZ120-1000SJZ150-1500
Trashësia e prodhimit (mm)0.2-1.50.2-1.50.2-1.5
Fuqia kryesore kryesore (kw)110 / 45110160
Kapacitet (kg / h)500450800


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

Q1: Cili është aftësia juaj e prodhimit?
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM