Të gjitha kategoritë
  • PET
  • PET

Linja e nxjerrjes së fletëve Jwell PET

Vendi i origjinës:Changzhou
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS75/85/95
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave prej druri
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim
Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS75/85/95
Certifikim:CE, ISO

● Linja paralele e nxjerrjes me dy vida për fletën PET, kjo linjë e pajisur me sistem degazimi dhe nuk ka nevojë për njësi tharjeje dhe kristalizimi. Linja e nxjerrjes ka vetitë e konsumit të ulët të energjisë, procesit të thjeshtë të prodhimit dhe mirëmbajtjes së lehtë. Struktura e vidhos e segmentuar mund të zvogëlojë humbjen e viskozitetit të rrëshirës PET, rulit të kalendarit simetrik dhe me mur të hollë
rrisin efektin ftohës dhe përmirësojnë kapacitetin dhe cilësinë e fletës. Furnizuesi i dozimit me shumë komponentë mund të kontrollojë saktësisht përqindjen e materialit të virgjër, materialin riciklim dhe grumbullin kryesor, fleta përdoret gjerësisht për industrinë e paketimit termoformues.

Fletë PET Jwell Byron Liu 0086 188 5121 6977

Aplikime

PET-2   PLA-2

specifikimet
ModelShumë shtresëShtresë e vetmeShumë efikas
Modeli ekstruderSJZ75&36/40-1000SJZ85 / 40-1000SJZ95&65/44-1500
Trashësia e prodhimit (mm)0.15-1.50.15-1.50.15-1.5
Fuqia kryesore kryesore (kw)132 / 15200315
Kapacitet (kg / h)500750800-1000


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne kemi furnizues të qëndrueshëm dhe furnizues të nivelit të lartë të cilët na ofrojnë produkte me cilësi më të mirë, të tilla si motori, kutia e shpejtësisë, invertori, PLC ... etj. Ne jo vetëm që garantojmë cilësinë, por gjithashtu mund të sigurojmë 100% të saj reale. Për pjesën më të rëndësishme, vidhën dhe tytën, e kemi bërë vetë. Përveç kësaj, ne kemi shërbimin më të mirë pas shitjes. Ne kemi mbi 300 persona të shërbimit pas shitjes që mund të bëjë shërbimin pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Ashtu si një nga klientët tanë japonezë tha: "Kudo që ekziston një qenie njerëzore, kudo që mund të shihni Jwell People". Zgjedhja e Jwell, Zgjedhja e Suksesit. Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të ndërtuar një eko-zinxhir ekstraksion global inteligjent të lartë së bashku!

1

Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
运输 图片 (1)
运输 图片 (4)
6
FAQ

P1: Si mund të porosis dhe të bëj pagesa?
A1: Sapo të pastroni kërkesat tuaja dhe vija e përcaktuar e nxjerrjes është ideale për ju. Ne do t'ju dërgojmë zgjidhje teknike dhe Faturë Proforma. Ju mund të paguani përmes transferit bankar TT, LC siç dëshironi.

Pyetja 2: Nëse e gjejmë llogarinë tuaj bankare ose postën elektronike ndryshe si më parë, si duhet të përgjigjemi?
A2: Ju lutemi mos dërgoni pagesën dhe kontrolloni dy herë me ne përpara se të rregulloni pagesën (Detajet e bankës do të renditen në çdo pjesë të faturës së proformës.) 

P3: Sa e gjatë është data e dorëzimit?
A3: Zakonisht zgjat rreth 1 - 4 muaj varet nga makineri të ndryshme me marrjen e paradhënies së porosisë.

P4: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A4: Një. Ne ofrojmë linja të personalizuara nxjerrjeje dhe zgjidhje teknike. Mirëseardhja kontaktoni me ne për risi teknike ose përmirësime për planin tuaj të ardhshëm të blerjes.   

HETIM