Të gjitha kategoritë
  • ACP
  • ACP

Linja e nxjerrjes së panelit të përbërë prej alumini me shpejtësi të lartë JWELL

Vendi i origjinës:Changzhou
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS135/170/180
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave prej druri
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim
Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWS135/170/180
Certifikim:CE, ISO

Paneli i përbërë prej plastike alumini i quajtur shkurt ACP, i përbërë nga fletë alumini dhe polietileni, duke miratuar teknologjinë e veshjes termo për të prodhuar këtë material të ri ndërtimi. Përdoret gjerësisht për ndërtimin e mureve, dekorimin e dyerve të jashtme, si dhe reklamat dhe dekorimin e dyerve të brendshme. Duke kombinuar teknologjinë tradicionale të përpunimit dhe përvojën praktike, makineria JWELL Co, Ltd, zhvillon bordin ACP të klasës retardante të flakës me shpejtësi të lartë. prodhimi maksimal mund të jetë 2500kg/orë, shpejtësia e linjës është 10m/min, gjerësia është 900-2000mm, trashësia e fletës së aluminit është më shumë se 0.18mm.

Gjithashtu, ne jemi duke furnizuar linjë normale ACP me diapazon prodhimi 500-800kg / h, shpejtësia maksimale e linjës 5m / min, gjerësia e përshtatshme e produktit 900-1560mm, trashësia e fletës së aluminit 0.06-0.5 mm.

Linja e nxjerrjes së fletëve ACP

Aplikime

   ACP

specifikimet

ACP2

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne kemi furnizues të qëndrueshëm dhe furnizues të nivelit të lartë të cilët na ofrojnë produkte me cilësi më të mirë, të tilla si motori, kutia e shpejtësisë, invertori, PLC ... etj. Ne jo vetëm që garantojmë cilësinë, por gjithashtu mund të sigurojmë 100% të saj reale. Për pjesën më të rëndësishme, vidhën dhe tytën, e kemi bërë vetë. Përveç kësaj, ne kemi shërbimin më të mirë pas shitjes. Ne kemi mbi 300 persona të shërbimit pas shitjes që mund të bëjë shërbimin pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Ashtu si një nga klientët tanë japonezë tha: "Kudo që ekziston një qenie njerëzore, kudo që mund të shihni Jwell People". Zgjedhja e Jwell, Zgjedhja e Suksesit. Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të ndërtuar një eko-zinxhir ekstraksion global inteligjent të lartë së bashku!

1

Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
运输 图片 (1)
运输 图片 (4)
6
FAQ

P1: Si mund të porosis dhe të bëj pagesa?
A1: Sapo të pastroni kërkesat tuaja dhe vija e përcaktuar e nxjerrjes është ideale për ju. Ne do t'ju dërgojmë zgjidhje teknike dhe Faturë Proforma. Ju mund të paguani përmes transferit bankar TT, LC siç dëshironi.

Pyetja 2: Nëse e gjejmë llogarinë tuaj bankare ose postën elektronike ndryshe si më parë, si duhet të përgjigjemi?
A2: Ju lutemi mos dërgoni pagesën dhe kontrolloni dy herë me ne përpara se të rregulloni pagesën (Detajet e bankës do të renditen në çdo pjesë të faturës së proformës.) 

P3: Sa e gjatë është data e dorëzimit?
A3: Zakonisht zgjat rreth 1 - 4 muaj varet nga makineri të ndryshme me marrjen e paradhënies së porosisë.

P4: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A4: Një. Ne ofrojmë linja të personalizuara nxjerrjeje dhe zgjidhje teknike. Mirëseardhja kontaktoni me ne për risi teknike ose përmirësime për planin tuaj të ardhshëm të blerjes.   

HETIM