Të gjitha kategoritë

Linja e prodhimit të tubit të valëzuar me dy mure ekstuderi me një vidë me shpejtësi të lartë Jwell

Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWSBL300/600/800/1000/1200
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 60
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

Vendi i origjinës:ChangZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWSBL300/600/800/1000/1200
Certifikim:CE, ISO

Linja e tubave të valëzuar është gjenerata e tretë e produktit të përmirësuar të Jwell. Prodhimi i ekstruderit dhe shpejtësia e prodhimit të tubit janë rritur shumë me 3-20% në krahasim me produktin e mëparshëm. Mund të arrihet zile në internet për të siguruar performancën e produkteve të formuara të tubave të valëzuar. Miraton sistemin HMI të Siemens.

苏州 金 纬 2021 版 -45

 

1. Makina e sapokrijuar e formimit të mbyllur miraton një sistem të veçantë ftohjeje me efikasitet të lartë për formimin e moduleve të aluminit, i cili përmirëson shumë efikasitetin e ftohjes në prodhimin e produkteve të tubave të valëzuar;

苏州 金 纬 2021 版 -46

 

2. Makina e nxjerrjes me një vidë me shpejtësi të lartë dhe me prodhim të lartë që mbështet një dizajn profesional të kallëpit të nxjerrjes së tubave të valëzuar për të arritur nxjerrje të qëndrueshme në shkallë të gjerë;

imazh

3. Ndërkëmbshmëri e mirë e modulit; moduli i formimit të aluminit përdor LY12 material alumini të aviacionit të aliazhit me cilësi të lartë me përmbajtje bakri ≥ 5%, procesi i hedhjes me presion preciz, material me densitet të lartë, pa pore të lehta, përdorimi afatgjatë nuk deformohet lehtë. Mund të personalizojë skema të ndryshme të formës valore të modulit sipas kërkesave të përdoruesit;

 4. Mbështetja e prestarit automatik DWC, kontrolli kompjuterik, pozicioni i saktë i prerjes, funksionimi i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u përdorur.

高速保温管
Aplikime

imazh

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:

Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne kemi furnizues të qëndrueshëm dhe furnizues të nivelit të lartë të cilët na ofrojnë produkte me cilësi më të mirë, të tilla si motori, kutia e shpejtësisë, invertori, PLC ... etj. Ne jo vetëm që garantojmë cilësinë, por gjithashtu mund të sigurojmë 100% të saj reale. Për pjesën më të rëndësishme, vidhën dhe tytën, e kemi bërë vetë. Përveç kësaj, ne kemi shërbimin më të mirë pas shitjes. Ne kemi mbi 300 persona të shërbimit pas shitjes që mund të bëjë shërbimin pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Ashtu si një nga klientët tanë japonezë tha: "Kudo që ekziston një qenie njerëzore, kudo që mund të shihni Jwell People". Zgjedhja e Jwell, Zgjedhja e Suksesit. Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të ndërtuar një eko-zinxhir ekstraksion global inteligjent të lartë së bashku!8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

P1: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM