Të gjitha kategoritë

PET / PA6 / Seri të Makinerive tjerëse me shpejtësi të lartë POY të përbërë

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWCF
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 110
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim
Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWCF
Certifikim:CE, ISO

Kjo makinë përdoret kryesisht për tjerrje 30-330dtex poliestër POY.
1 、 Miraton vidën e kunjit të tipit LTM, shkrirjen e vazhdueshme të prodhuar në shtëpi, duke zgjatur kështu jetën e shërbimit të paketave të rrotullimit.
2 、 Janë të disponueshme të dyja paketat rrotulluese me presion të lartë të montuar nga lart dhe nga poshtë.
3 pump Pompë unike rrotulluese planetare dhe pompë vaji me motor të veçantë.
4, Evo dhe sistem shuarje me shpejtësi të barabartë dhe të qëndrueshme të rrjedhjes.
5 in Inverter dhe komponentë të kontrolluar individualisht, të importuar.
6 GR Rregullimi i ri GR, inverter i importuar dhe përbërës.

Kjo makinë përdoret kryesisht për patate të skuqura që rrotullohen PA6 dhe PA66.
1 、 Miratoni një lloj të ri të modelit bimetal, fuçi dhe shumëfishtë.
2 be Rrezja rrotulluese e kursimit të energjisë, e pajisur me paketë rrotullimi të cilindrave me presion të lartë.
3 pump Pompë unike rrotulluese planetare dhe pompë vaji me motor të veçantë. Me suktivicë ajri të projektuar mirë për monomer.
4, Dhoma e shuarjes e njëtrajtshme e përparme e çmontueshme dhe pajisja unike e tipit të vajit të hundës.
5 、 Pajisur me dredha -dredha të sakta dhe dredha -dredha automatike me shpejtësi të lartë, me sukses të lartë të hedhjes, pa fije të formës së fijeve dhe funksion të mirë të lëshimit.


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne kemi furnizues të qëndrueshëm dhe furnizues të nivelit të lartë të cilët na ofrojnë produkte me cilësi më të mirë, të tilla si motori, kutia e shpejtësisë, invertori, PLC ... etj. Ne jo vetëm që garantojmë cilësinë, por gjithashtu mund të sigurojmë 100% të saj reale. Për pjesën më të rëndësishme, vidhën dhe tytën, e kemi bërë vetë. Përveç kësaj, ne kemi shërbimin më të mirë pas shitjes. Ne kemi mbi 300 persona të shërbimit pas shitjes që mund të bëjë shërbimin pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Ashtu si një nga klientët tanë japonezë tha: "Kudo që ekziston një qenie njerëzore, kudo që mund të shihni Jwell People". Zgjedhja e Jwell, Zgjedhja e Suksesit. Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të ndërtuar një eko-zinxhir ekstraksion global inteligjent të lartë së bashku!


8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

P1: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM