Të gjitha kategoritë
  • Speciale1
  • Speciale1

Jwell Fibra Speciale dhe Makineri e Re e Materialit të Ri

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:Fibra speciale
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 60
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:Fibra speciale
Numri Modeli:TPU
Certifikim:CE, ISO
imazh

Makinë tjerrje me shumë përbërje

Kjo makinë është e përshtatshme për prodhimin e poliesterit dhe poliamidit dhe polipropilenit dhe llojin e tyre të modifikuar të polimerit; bashkë-tjerrje, qendër dhe tip i hollë i ndarë; Fije e gjatë e përbërë POY / FDY e tipit petal portokalli ose lloji i fijeve të specializuara etj. Përdoret gjerësisht për pastrues hoteli, pastrues banjoje, dekorim të brendshëm makinash, tapet, batanije etj.

Makinë tjerrje me fibra karboni

Mainlyshtë kryesisht i përshtatshëm për tjerrje me fibra karboni. Fibra e karbonit është një lloj i ri i materialit të fibrave me forcë të lartë dhe modul të lartë, që përmban më shumë se 95% karbon. Fibra e karbonit është "e butë nga jashtë dhe e ngurtë nga brenda", më e lehtë në masë sesa alumini metalik, por më e fortë se çeliku, dhe ka karakteristikat e rezistencës ndaj korrozionit dhe modulit të lartë, të përdorura gjerësisht në mbrojtjen kombëtare, Hapësirë ​​ajrore, fushë e re e lehtë automobilistike dhe fushë civile me performancë të lartë.

Pajisjet tjerrëse Bi-Komponent T400

T400 bërë nga PET dhe PTT dy lëndë të parë krejtësisht të ndryshme, konfigurimi i dy grupe ekstruderi, tubacioni i polimerit të shkrirë, rreze tjerrëse Bi-përbërëse, Sistemi individual i ngrohjes, me një proces të veçantë në tjerrje të pajisjeve mund të prodhohet PET -PA6 Bi- Fije përbërëse ose fije përbërëse lsland. Filamentet Bi-Komponentë T400 i përkasin një lloji të ri të fibrave elastike të përbërë, pa material elastik, por ka një fleksibilitet më të mirë, i cili gjithashtu zgjidhi materialin jo të lehtë në ngjyrosje, në tepricë të elasticitetit, kompleks në endje, të qëndrueshëm në madhësi pëlhure , plakja e material elastik ose shumë çështje të tjera. T400 përdoret gjerësisht në pantallona, ​​xhins, veshje sportive, veshje të grave të modës dhe fusha të tjera.

Aplikime

imazh


specifikimet

Produktet tona kryesore përfshijnë:

Inxhinieria dhe prodhimi i makinerive të rrotullimit të fibrave kimike Polyester POY, FDY, TCS dhe Spandex;

Seri JW: poliestër, polipropilen dhe poliamid POY, FDY dhe fije industriale fije kimike makine tjerrje, PA6, makinë PET përbërë përbërë;

Seri JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 Lloji i kamerës përshkuese mbështjellës automatik dhe JWAR1500, - JWAR1680, seri JWAR1800 mbështjellës automatik të tipit birotor;

Vidë-nxjerrëse me fibra kimike të serisë JWM20-200.


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia: Ne mund të sigurojmë një Projekt Mbështetës për Makineritë Tërheqëse Direkte

Bashkë makineri me fibra JWELL., Ltd (Suzhou) është një qendër e rëndësishme e strategjisë së zhvillimit dhe bodrumit të prodhimit nën GRUPin JWELL. Ndodhet në zonën industriale Chengxiang,Taicang, Suzhou City, 30 minuta larg nga Aeroporti Shanghai Hongqiao. Ai mbulon një sipërfaqe prej 20 hektarësh, dhe sipërfaqja e seminarit është 120000 metra katrorë, e pajisur me makina CNC dhe punëtori të standardizuar të montimit. Më shumë se 1000 punonjës, me dizajn me cilësi të lartë dhe ekip R&D dhe ekip me përvojë të inxhinierit mekanik dhe elektrik. Me vite përvojë të pasur në industrinë e fibrave kimike, Shanghai Jwell i kushtohet hartimit të projektit të fibrave kimike dhe prodhimit të pajisjeve. Makineria është shitur në shumë vende, të tilla si India, Korea, Tailanda, Indonezia, Irani, Turqia, Egjipti, Siria, Argjentina dhe Italia etj.

imazh8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

P1: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM