Të gjitha kategoritë

Linja tjerrëse Jwell PP-FDY

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:PP-FDY
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit:Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 60
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Përshkrim

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:PP-FDY
Certifikim:CE, ISO

imazh

Ky projekt merr PP si lëndë të parë dhe prodhon fije fije PP me ekstruder, tjerrje, shuarje të tërthortë, hartim dhe mbështjellës.

Dalja, konfigurimi mund të dizajnohet sipas kërkesave të përdoruesit.

Investimi i përgjithshëm është i vogël, periudha e investimit është e shkurtër, operacioni i tjerrjes është i përshtatshëm.

Prodhimi mund të dizajnohet dhe prodhohet sipas kërkesave të klientëve, Mund të dizajnojë dhe prodhojë me fije normale të qëndrueshmërisë së mesme dhe të lartë.

Ndërtesë speciale tjerrje ose strukturë e tërë çeliku mund të projektohet në përputhje me kërkesën e përdoruesit.

Metoda e ngrohjes me avull me precizion të lartë është miratuar për të siguruar saktësinë e kontrollit të temperaturës së sipërfaqes me ± 1.5 °.

Miratoni një rregullim të veçantë të artë të nxehtë për të siguruar forcën dhe tensionin e fijeve PP.

Një pajisje e projektuar posaçërisht për Shuarjen e Kryqit është miratuar për të siguruar uniformitetin e mëndafshit.

Kontrolli elektrik miraton interverin e importuar, instrumentin e kontrollit të temperaturës dhe transmetuesin rrotullues të importuar, kontrolli është i saktë dhe i besueshëm.

Me sistemin automatik të mbështjelljes, tensioni i fijeve është konstant, me një transferim të mirë, forma e fijeve është e shkëlqyeshme.

Aplikime

Parametrat kryesore teknike

Mbulimi i tekstilit: 200D-2000d;

Shpejtësia Mekanike; 1800-2800m/min

Distanca: 1,800 mm

Numri i krerëve: 681216

Diametri i spinneret: 120mm 140mm 160mm

Forma përbërëse: përbërës drejtkëndëshe

Diametri i rulit të nxehtë: i mesëm 220 * 400 mm

Kreu dredha -dredha: Përputhje JWA1380/JWA1500/JWA1680 kokë dredha -dredha automatike e kalimit


specifikimet

Produktet tona kryesore përfshijnë:

Inxhinieria dhe prodhimi i makinerive të rrotullimit të fibrave kimike Polyester POY, FDY, TCS dhe Spandex;

Seri JW: poliestër, polipropilen dhe poliamid POY, FDY dhe fije industriale fije kimike makine tjerrje, PA6, makinë PET përbërë përbërë;

Seri JW1260, JWA1260, JWA1380, JWA1500, JWA1680, JWA1800 Lloji i kamerës përshkuese mbështjellës automatik dhe JWAR1500, - JWAR1680, seri JWAR1800 mbështjellës automatik të tipit birotor;

Vidë-nxjerrëse me fibra kimike të serisë JWM20-200.


Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia: Ne mund të sigurojmë një Projekt Mbështetës për Makineritë Tërheqëse Direkte

Bashkë makineri me fibra JWELL., Ltd (Suzhou) është një qendër e rëndësishme e strategjisë së zhvillimit dhe bodrumit të prodhimit nën GRUPin JWELL. Ndodhet në zonën industriale Chengxiang,Taicang, Suzhou City, 30 minuta larg nga Aeroporti Shanghai Hongqiao. Ai mbulon një sipërfaqe prej 20 hektarësh, dhe sipërfaqja e seminarit është 120000 metra katrorë, e pajisur me makina CNC dhe punëtori të standardizuar të montimit. Më shumë se 1000 punonjës, me dizajn me cilësi të lartë dhe ekip R&D dhe ekip me përvojë të inxhinierit mekanik dhe elektrik. Me vite përvojë të pasur në industrinë e fibrave kimike, Shanghai Jwell i kushtohet hartimit të projektit të fibrave kimike dhe prodhimit të pajisjeve. Makineria është shitur në shumë vende, të tilla si India, Korea, Tailanda, Indonezia, Irani, Turqia, Egjipti, Siria, Argjentina dhe Italia etj.

imazh8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

P1: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM