Të gjitha kategoritë

JWZ-BM05D Makinë e vetme për shishe me goditje të stacionit të dyfishtë me kokë

Vendi i origjinës:

SuZhou Kinë

Brand Name:

JUELL

Numri Modeli:

JWZ-BM05D

Certifikim:

CE,ISO

Sasia minimale Rendit:

1 set

Details paketimit:

Paketimi i paletave

Koha për dorëzim:

75days

Kushtet e pagesës:

TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

1. Sistemi opsionues i shtresës së shkëlqimit të perlave me shkëlqim

2. Sipas madhësisë së produktit. Zgjidhni kavitetin e ndryshëm të kokës së ngordhur

3. Sipas materialit të ndryshëm, sistemi opsional i shkëmbyesit ekran hidraulik të stacionit të vetëm JW-DB

4. Sipas kërkesës së klientit. Oferta automatike e deflacionit në internet, hedhja e mbeturinave on line, produkti i përfunduar i transmetimit on line dhe të tjerët.


Aplikime

I përshtatshëm për prodhimin e 100ml-5000ml madhësi të ndryshme të shisheve të vajit të ingranazheve, vajosjesshishe vaji;200ml-2000ml madhësi të ndryshme të shisheve të shamponit, shishjes për larjen e trupit, shisheve të detergjentit dhe të tjera Tualetin etj.specifikimet

Model

Njësi

BM05D

Vëllimi maksimal i produktit

L

5

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

700 * 2

Struktura e kokës së ngordhur

Lloji i vazhdueshëm

Diametri kryesor i vidës

mm

75

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

90

Motor ngarje

Kw

30

Fuqia motorike e pompës së naftës(Servo)

Kw

15

Forcë shtrënguese

KN

70

Hapësira midis pllakave

mm

150-510

Madhësia e pllakës W * H

mm

400 * 400

Maks. madhësia e mykut

mm

410 * 400

Goditje në lëvizje e pllakës

mm

450 / 520

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

7.5

Dimensioni i makinës L * W * H

m

3.7 * 3.1 * 2.7

pesha e makinës

T

8.5

Fuqia totale

Kw

60

Shënim: informacioni i renditur më sipër është vetëm për referencë, linja e prodhimit

mund te jetehartuar nga kërkesat e klientit.


HETIM