Të gjitha kategoritë
  • blow1
  • 照片
  • 1 制品
  • 2 制品
  • B-13
  • blow1
  • 照片
  • 1 制品
  • 2 制品
  • B-13

5ltr Makinë e formimit të goditjes me stacion të dyfishtë me kokë të vetme për shishe

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWZ-BM05D
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit: Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 60
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

● I përshtatshëm për prodhimin e 100ml-5000ml madhësi të ndryshme të shisheve të vajit të ingranazheve, shishës së vajit të lubrifikimit; 200ml-2000ml madhësi të ndryshme të shisheve të shamponit, shishjes së larjes së trupit, shisheve të detergjentit dhe të tjera tualetin etj.

Co Bashkë-nxjerrje opsionale me shumë shtresa.

System Sistemi i vijës së shiritit opsional.

● Sipas madhësisë së produktit, zgjidhni zgavrën e ndryshme të kokës së ngordhur.

Material Sipas materialit të ndryshëm, sistemi opsional i shkëmbyesit ekran hidraulik të stacionit të vetëm JW-DB.

● Sipas kërkesës së klientit, automatik deflacioni on line, skrapi i bartjes on line, produkti i përfunduar bartja në internet.

Aplikime

Zona e fabrikës është 300 hektarë, më shumë se 1000 staf dhe 280 teknikë dhe menaxherë-punonjësit e mentorëve; Ne kemi një R&D të kualifikuar të lartë dhe ekip me përvojë i inxhinierit mekanik dhe elektrik si dhe themel i përpunimit të avancuar dhe dyqan kuvendi normativ. Ne furnizojmë më shumë se 1000 vendos linjat çdo vit .Sistemi i mbështetjes në distancë, mbështetja 24-orëshe në internet për procesin dhe programin modifikimi i produkteve të reja dhe të vjetra.85% e pjesëve të makinës përpunohen nga vetvetja, të tilla si tyta me vidë, vdesin koka, shablloni, mekanizmi i hapjes dhe mbylljes, etj., për të siguruar plotësisht cilësinë dhe qëndrueshmëria e pjesëve mekanike.Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet.

 
specifikimet
ModelNjësiBM05D
Vëllimi maksimal i produktitL5
Cikli i thatëKompjuter / orë700 * 2
Struktura e kokës së ngordhur         Lloji i vazhdueshëm
Diametri kryesor i vidësmm75
Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)kg / h90
Motor ngarjeKw30
Fuqia motorike e pompës së vajit (Servo)Kw15
Forcë shtrëngueseKN70
Hapësira midis pllakavemm150-510
Madhësia e pllakës W * Hmm400 * 400
Maks. madhësia e mykutmm410 * 400
Goditje në lëvizje e pllakësmm450 / 520
Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhurKw7.5
Dimensioni i makinës L * W * Hm3.7 * 3.1 * 2.7
pesha e makinësT8.5
Fuqia totaleKw60

Shënim: informacionet e listuara më sipër janë vetëm për referencë, linja e prodhimit mund të projektohet nga kërkesat e klientit.

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
MAKINERIA JWELL (CHANGZHOU) CO, LTD. është një tjetër qendër strategjie zhvillimi e Shanghai JWELL Machinery Co, sh.pk, e vendosur në parkun industrial Jiangsu zhongguancun me teknologji të lartë, qyteti Liyang, provinca Jiangsu, një prodhues i teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve plastike të nxjerrjes. Zona e fabrikës është 400 hektarë; Ne kemi një R&D të kualifikuar dhe një ekip me përvojë të inxhinierit mekanik dhe elektrik, si dhe themel të përpunimit të avancuar dhe dyqan normativ të mbledhjes. Fryma jonë e ndërmarrjes është "E vëmendshme, gjatë gjithë kohës, e Shpejtë dhe e Rregullt", duke vazhduar eksplorimin e fushës së re të nxjerrjes. Kryesisht i mirëpritur për klientët e rinj dhe të vjetër për të na vizituar për hetim, udhëzim dhe bashkëpunim. Ne jemi të lumtur të ofrojmë një mbështetje të fuqishme


1
2
4
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
运输 图片 (1)
运输 图片 (4)
6
FAQ

P1: Si mund të porosis dhe të bëj pagesa?
A1: Sapo të pastroni kërkesat tuaja dhe vija e përcaktuar e nxjerrjes është ideale për ju. Ne do t'ju dërgojmë zgjidhje teknike dhe Faturë Proforma. Ju mund të paguani përmes transferit bankar TT, LC siç dëshironi.

Pyetja 2: Nëse e gjejmë llogarinë tuaj bankare ose postën elektronike ndryshe si më parë, si duhet të përgjigjemi?
A2: Ju lutemi mos dërgoni pagesën dhe kontrolloni dy herë me ne përpara se të rregulloni pagesën (Detajet e bankës do të renditen në çdo pjesë të faturës së proformës.) 

P3: Sa e gjatë është data e dorëzimit?
A3: Zakonisht zgjat rreth 1 - 4 muaj varet nga makineri të ndryshme me marrjen e paradhënies së porosisë.

P4: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A4: Një. Ne ofrojmë linja të personalizuara nxjerrjeje dhe zgjidhje teknike. Mirëseardhja kontaktoni me ne për risi teknike ose përmirësime për planin tuaj të ardhshëm të blerjes.   

HETIM