Të gjitha kategoritë

30 litër Makinë e Derdhur me Stacion të Dyfishtë për Jerrycans

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWZ-BM30D
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit: Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:80days
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

● I përshtatshëm për prodhimin e 15-30L madhësi të ndryshme paketimi kimik jerrycan.

● Miratimi i tipit të vazhdueshëm të kokës, struktura e fryrjes, e përshtatshme për deflatimin automatik të produktit on-line, transportimin e skrapit në linjë, testimin e rrjedhjes së produktit të përfunduar në linjë, transportimin, paketimin, etj. Ulja e kostos së punës dhe rritja e raportit të prodhimit.

● Miratoni strukturën e rrafshët të tipit këmbyes, keni avantazhet e forcës së fiksimit, forcës së madhe të fiksimit, të mbledhjes së madhe
myk, zbritje dhe montim më i lehtë i mykut.

System Sistemi opsionues i bashkë-nxjerrjes me shtresë të dyfishtë.

System Sistemi i vijës së shiritit opsional.

. Sistemi opsional i kontrollit hidraulik të ndihmës.

Aplikime

Zona e fabrikës është 300 hektarë, më shumë se 1000 staf dhe 280 teknikë dhe menaxherë- punonjësit e mentorëve; Ne kemi një R&D të kualifikuar të lartë dhe ekip me përvojë i inxhinierit mekanik dhe elektrik si dhe themel i përpunimit të avancuar dhe dyqan kuvendi normativ. Ne furnizojmë më shumë se 1000 vendos linjat çdo vit .Sistemi i mbështetjes në distancë, mbështetja 24-orëshe në internet për procesin dhe programin modifikimi i produkteve të reja dhe të vjetra.85% e pjesëve të makinës përpunohen nga vetvetja, të tilla si tyta me vidë, vdesin koka, shablloni, mekanizmi i hapjes dhe mbylljes, etj., për të siguruar plotësisht cilësinë dhe qëndrueshmëria e pjesëve mekanike.Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet.
 

       


specifikimet
ModelNjësiBM30D
Vëllimi maksimal i produktitL30
Cikli i thatëKompjuter / orë450 * 2
Struktura e kokës së ngordhurLloji i vazhdueshëm
Diametri kryesor i vidësmm100
Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)kg / h190
Motor ngarjeKw55
Vëllimi akumuluesL18.5
Fuqia motorike e pompës së naftës(Ndihmës)Kw300
Forcë shtrëngueseKN340-860
Hapësira midis pllakavemm580 * 600
Madhësia e pllakës W * Hmm500 * 600
Maks. madhësia e mykutmm800
Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhurKw20
Dimensioni i makinës L * W * Hm5.6 * 4.8 * 4.5
pesha e makinësT18
Fuqia totaleKw125

Shënim: Informacioni i renditur më sipër është vetëm për referencë, linja e prodhimit mund të projektohet nga kërkesat e klientit.

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


1
2
4
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
运输 图片 (2)
运输 图片 (4)
5
6
FAQ

P1: Si mund të porosis dhe të bëj pagesa?
A1: Sapo të pastroni kërkesat tuaja dhe vija e përcaktuar e nxjerrjes është ideale për ju. Ne do t'ju dërgojmë zgjidhje teknike dhe Faturë Proforma. Ju mund të paguani përmes transferit bankar TT, LC siç dëshironi.

Pyetja 2: Nëse e gjejmë llogarinë tuaj bankare ose postën elektronike ndryshe si më parë, si duhet të përgjigjemi?
A2: Ju lutemi mos dërgoni pagesën dhe kontrolloni dy herë me ne përpara se të rregulloni pagesën (Detajet e bankës do të renditen në çdo pjesë të faturës së proformës.) 

P3: Sa e gjatë është data e dorëzimit?
A3: Zakonisht zgjat rreth 1 - 4 muaj varet nga makineri të ndryshme me marrjen e paradhënies së porosisë.

P4: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A4: Një. Ne ofrojmë linja të personalizuara nxjerrjeje dhe zgjidhje teknike. Mirëseardhja kontaktoni me ne për risi teknike ose përmirësime për planin tuaj të ardhshëm të blerjes.   

HETIM