Të gjitha kategoritë
  • Goditje
  • 照片
  • 1 制品
  • 2 制品
  • 3 制品
  • Goditje
  • 照片
  • 1 制品
  • 2 制品
  • 3 制品

230ltr Makineri e formimit të goditjes për bateri unazore të dyfishtë "L"

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWZ-BM230
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit: Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 90
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

. I përshtatshëm për prodhimin e daulleve unazore të dyfishta "L" 100-220L.

· Adoptoni sistemin e nxjerrjes me prodhim të lartë, duke grumbulluar kokën e ngordhur.

· Sistemi opsional i kontrollit hidraulik të ndihmës.


Aplikime

Zona e fabrikës është 300 hektarë, më shumë se 1000 staf dhe 280 teknikë dhe menaxherë- punonjësit e mentorëve; Ne kemi një R&D të kualifikuar të lartë dhe ekip me përvojë i inxhinierit mekanik dhe elektrik si dhe themel i përpunimit të avancuar dhe dyqan kuvendi normativ. Ne furnizojmë më shumë se 1000 vendos linjat çdo vit .Sistemi i mbështetjes në distancë, mbështetja 24-orëshe në internet për procesin dhe programin modifikimi i produkteve të reja dhe të vjetra.85% e pjesëve të makinës përpunohen nga vetvetja, të tilla si tyta me vidë, vdesin koka, shablloni, mekanizmi i hapjes dhe mbylljes, etj., për të siguruar plotësisht cilësinë dhe qëndrueshmëria e pjesëve mekanike.Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. 


specifikimet
ModelNjësiBM230
Vëllimi maksimal i produktitL230
Cikli i thatëKompjuter / orë280
Struktura e kokës së ngordhur          Lloji akumulues
Diametri kryesor i vidësmm120
Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)kg / h350
Motor ngarjeKw132
Vëllimi akumuluesL24
Fuqia motorike e pompës së vajit (Servo)Kw37
Forcë shtrëngueseKN900
Hapësira midis pllakavemm800-1800
Madhësia e pllakës W * Hmm1320 * 1600
Maks. madhësia e mykutmm1200 * 1800
Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhurKw36
Dimensioni i makinës L * W * Hm8.2 * 3.5 * 5.5
pesha e makinësT36
Fuqia totaleKw230

Shënim: Informacioni i renditur më sipër është vetëm për referencë, linja e prodhimit mund të projektohet nga kërkesat e klientit.

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
MAKINERIA JWELL (CHANGZHOU) CO, LTD. është një tjetër qendër strategjie zhvillimi e Shanghai JWELL Machinery Co, sh.pk, e vendosur në parkun industrial Jiangsu zhongguancun me teknologji të lartë, qyteti Liyang, provinca Jiangsu, një prodhues i teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve plastike të nxjerrjes. Zona e fabrikës është 400 hektarë; Ne kemi një R&D të kualifikuar dhe një ekip me përvojë të inxhinierit mekanik dhe elektrik, si dhe themel të përpunimit të avancuar dhe dyqan normativ të mbledhjes. Fryma jonë e ndërmarrjes është "E vëmendshme, gjatë gjithë kohës, e Shpejtë dhe e Rregullt", duke vazhduar eksplorimin e fushës së re të nxjerrjes. Kryesisht i mirëpritur për klientët e rinj dhe të vjetër për të na vizituar për hetim, udhëzim dhe bashkëpunim. Ne jemi të lumtur të ofrojmë një mbështetje të fuqishme


1
2
4
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
运输 图片 (1)
运输 图片 (4)
6
FAQ

P1: Si mund të porosis dhe të bëj pagesa?
A1: Sapo të pastroni kërkesat tuaja dhe vija e përcaktuar e nxjerrjes është ideale për ju. Ne do t'ju dërgojmë zgjidhje teknike dhe Faturë Proforma. Ju mund të paguani përmes transferit bankar TT, LC siç dëshironi.

Pyetja 2: Nëse e gjejmë llogarinë tuaj bankare ose postën elektronike ndryshe si më parë, si duhet të përgjigjemi?
A2: Ju lutemi mos dërgoni pagesën dhe kontrolloni dy herë me ne përpara se të rregulloni pagesën (Detajet e bankës do të renditen në çdo pjesë të faturës së proformës.) 

P3: Sa e gjatë është data e dorëzimit?
A3: Zakonisht zgjat rreth 1 - 4 muaj varet nga makineri të ndryshme me marrjen e paradhënies së porosisë.

P4: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A4: Një. Ne ofrojmë linja të personalizuara nxjerrjeje dhe zgjidhje teknike. Mirëseardhja kontaktoni me ne për risi teknike ose përmirësime për planin tuaj të ardhshëm të blerjes.   

HETIM