Të gjitha kategoritë
  • 160L1
  • 160L1

Makinë 160 ltr Blow Molding për dërrasën e shtratit spitalor

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWZ-BM160
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit: Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 80
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

·I përshtatshëm për prodhimin e llojeve të ndryshme të dërrasave plastike të kokës së shtratit mjekësor,dërrasat e këmbëve dhe parmakët

·Miratoni sistemin e nxjerrjes me dalje të lartë, duke grumbulluar kokën e vdesit.

·Sipas materialit të ndryshëm, opsional JW-DB single sistemi hidraulik i stacionit të shkëmbyesit të ekranit.

·Sipas madhësisë së ndryshme të produktit, pjata e personalizuar lloji dhe madhësia.

·Sistemi optinal i servo kontrollit hidraulik.

·Mbyllja optina e poshtme, roboti që nxjerr jashtë.


Aplikime

Zona e fabrikës është 300 hektarë, më shumë se 1000 staf dhe 280 teknikë dhe menaxherë- punonjësit e mentorëve; Ne kemi një R&D të kualifikuar të lartë dhe ekip me përvojë i inxhinierit mekanik dhe elektrik si dhe themel i përpunimit të avancuar dhe dyqan kuvendi normativ. Ne furnizojmë më shumë se 1000 vendos linjat çdo vit .Sistemi i mbështetjes në distancë, mbështetja 24-orëshe në internet për procesin dhe programin modifikimi i produkteve të reja dhe të vjetra.85% e pjesëve të makinës përpunohen nga vetvetja, të tilla si tyta me vidë, vdesin koka, shablloni, mekanizmi i hapjes dhe mbylljes, etj., për të siguruar plotësisht cilësinë dhe qëndrueshmëria e pjesëve mekanike.Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. 


specifikimet
ModelNjësiBM160
Vëllimi maksimal i produktitL160
Cikli i thatëKompjuter / orë300
Struktura e kokës së ngordhur          Lloji akumulues
Diametri kryesor i vidësmm100
Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)kg / h240
Motor ngarjeKw90
Vëllimi akumuluesL18
Fuqia motorike e pompës së vajit (Servo)Kw22
Forcë shtrëngueseKN800
Hapësira midis pllakavemm500-1400
Madhësia e pllakës W * Hmm1120 * 1200
Maks. madhësia e mykutmm900 * 1450
Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhurKw30
Dimensioni i makinës L * W * Hm7 * 3.5 * 4
pesha e makinësT20
Fuqia totaleKw172

Shënim: Informacioni i renditur më sipër është vetëm për referencë, linja e prodhimit mund të projektohet nga kërkesat e klientit.

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

Q1: Cili është aftësia juaj e prodhimit?
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM