Të gjitha kategoritë
  • blow1
  • A-02
  • B-13
  • blow1
  • A-02
  • B-13

12ltr Makinë formuese e goditjes me stacion të dyfishtë me kokë të vetme për shishe dhe fuçi

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWZ-BM12D
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit: Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 75
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

● I përshtatshëm për prodhimin e 100ml-5000ml madhësi të ndryshme të shisheve të vajit të ingranazheve, shishës së vajit të lubrifikimit; 200ml-2000ml madhësi të ndryshme të shishes së shamponit, shishjes së larjes së trupit, shisheve të detergjentit dhe të tjera tualetin; shishe 10ltr dhe jerrycans etj.

Co Bashkë-nxjerrje opsionale me shumë shtresa.

System Sistemi i vijës së shiritit opsional.

● Sipas madhësisë së produktit, zgjidhni zgavrën e ndryshme të kokës së ngordhur.

Material Sipas materialit të ndryshëm, sistemi opsional i shkëmbyesit ekran hidraulik të stacionit të vetëm JW-DB.

● Sipas kërkesës së klientit, automatik deflacioni on line, skrapi i bartjes on line, produkti i përfunduar bartja në internet.

Aplikime

Zona e fabrikës është 300 hektarë, më shumë se 1000 staf dhe 280 teknikë dhe menaxherë-punonjësit e mentorëve; Ne kemi një R&D të kualifikuar të lartë dhe ekip me përvojë i inxhinierit mekanik dhe elektrik si dhe themel i përpunimit të avancuar dhe dyqan kuvendi normativ. Ne furnizojmë më shumë se 1000 vendos linjat çdo vit .Sistemi i mbështetjes në distancë, mbështetja 24-orëshe në internet për procesin dhe programin modifikimi i produkteve të reja dhe të vjetra.85% e pjesëve të makinës përpunohen nga vetvetja, të tilla si tyta me vidë, vdesin koka, shablloni, mekanizmi i hapjes dhe mbylljes, etj., për të siguruar plotësisht cilësinë dhe qëndrueshmëria e pjesëve mekanike.Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet.

 specifikimet
ModelNjësiBM12D
Vëllimi maksimal i produktitL12
Cikli i thatëKompjuter / orë600 * 2
Struktura e kokës së ngordhur           Lloji i vazhdueshëm
Diametri kryesor i vidësmm90
Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)kg / h160
Motor ngarjeKw45
Fuqia motorike e pompës së naftës(Ndihmës)Kw18.5
Forcë shtrëngueseKN120
Hapësira midis pllakavemm240-640
Madhësia e pllakës W * Hmm450 * 500
Maks. madhësia e mykutmm500 * 520
Goditje në lëvizje e pllakësmm600 / 650
Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhurKw10
Dimensioni i makinës L * W * Hm4.2 * 3.2 * 3.0
pesha e makinësT12
Fuqia totaleKw90

Shënim: informacionet e listuara më sipër janë vetëm për referencë, linja e prodhimit mund të projektohet nga kërkesat e klientit.

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


5
6
7
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
3
运输 图片 (1)
4
5
运输 图片 (4)
FAQ

Q1: Cili është aftësia juaj e prodhimit?
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.

HETIM