Të gjitha kategoritë
  • 160L1
  • B-03
  • B-05
  • 160L1
  • B-03
  • B-05

100ltr Makineri e Derdhjes së Goditjes për Fuçi me majë të Hapur

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWZ-BM100
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit: Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 80
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

● I përshtatshëm për prodhimin e llojeve të ndryshme të piramidës rrugore, fuçive izoluese logjistike.

Se Nënshkrimi opsional i pjesës së poshtme, nxjerrja e produktit, elementët e lëvizjes tërheqëse të bërthamës.

● Adoptoni sistemin e nxjerrjes me prodhim të lartë, duke grumbulluar kokën e ngordhur.

. Sistemi opsional i kontrollit hidraulik të ndihmës.

Aplikime

Si një material i fortë dhe elastik i aftë të zgjasë 100 vjet ose më shumë me mirëmbajtje minimale, tubi HDPE ka provuar të jetë superior ndaj shumë materialeve të tjerë të tubacioneve si një mjet transportimi dhe shpërndarja e ujit të pijshëm. Jeta e gjatë e shërbimit të tubit HDPE dhe kostot e ulëta të mirëmbajtjes, së bashku me aftësinë e tij për t'u instaluar me një larmi teknologjish pa hendek çon që tubi HDPE të ketë kostot më të ulët të ciklit të jetës nga çdo sistem i tubacioneve të ujit të pijshëm. Tubi HDPE është zgjidhja ideale e tubacioneve për sistemet e ujit të pijshëm publik dhe privat. Tubi HDPE përmban një jetë shërbimi prej mbi 100 vjet dhe ka shkathtësinë për të kryer në një larmi kushtesh. Tubi HDPE siguron një investim logjik, me mirëmbajtje të ulët, në aplikime komunale dhe private të ujit të pijshëm. Na kontaktoni sot për të folur me një përfaqësues të shërbimit të klientit se si tubi i ujit HDPE mund të përfitojë nga projekti juaj i ardhshëm.

       


specifikimet
ModelNjësiBM100
Vëllimi maksimal i produktitL100
Cikli i thatëKompjuter / orë360
Struktura e kokës së ngordhur          Lloji akumulues
Diametri kryesor i vidësmm100
Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)kg / h190
Motor ngarjeKw55
Vëllimi akumuluesL12.8
Fuqia motorike e pompës së vajit (Servo)Kw22
Forcë shtrëngueseKN600
Hapësira midis pllakavemm500-1300
Madhësia e pllakës W * Hmm1020 * 1000
Maks. madhësia e mykutmm800 * 1200
Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhurKw30
Dimensioni i makinës L * W * Hm5.5 * 2.5 * 4.0
pesha e makinësT16
Fuqia totaleKw135

Shënim: Informacioni i renditur më sipër është vetëm për referencë, linja e prodhimit mund të projektohet nga kërkesat e klientit.

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës. Isshtë një arritje e re kërkimore e linjës së prodhimit të kursimit të energjisë, e cila është e përshtatshme për nxjerrjen me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefinë. Krahasuar me linjën e zakonshme të prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që jo vetëm që kursen koston e vendit dhe forcën e punës, por edhe përmirëson efikasitetin.
Kjo linjë prodhimi ka pamje të këndshme, shkallë më të lartë automagjike, prodhim të besueshëm dhe të qëndrueshëm.


8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

P1: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM