Të gjitha kategoritë

1000ltr Makinë për formimin e goditjes për paletë me një fytyrë të vetme

Vendi i origjinës:SuZhou Kinë
Brand Name:JUELL
Numri Modeli:JWZ-BM1000
Certifikim:CE, ISO
Sasia minimale Rendit:1 set
Details paketimit: Paketimi i paletave
Koha për dorëzim:Ditë 120
Kushtet e pagesës:TT,LC


Na kontaktoni
Video e punës së produktit

Përshkrim

● I përshtatshëm për prodhimin e llojeve të ndryshme të paletës.

Se Nënshkrimi opsional i pjesës së poshtme, nxjerrja e produktit, elementët e lëvizjes tërheqëse të bërthamës.

● Adoptoni sistemin e nxjerrjes me prodhim të lartë, duke grumbulluar kokën e ngordhur.

. Sistemi i kontrollit hidraulik të ndihmës.

Aplikime

Zona e fabrikës është 300 hektarë, më shumë se 1000 staf dhe 280 teknikë dhe menaxherë-punonjësit e mentorëve; Ne kemi një R&D të kualifikuar të lartë dhe ekip me përvojë i inxhinierit mekanik dhe elektrik si dhe themel i përpunimit të avancuar dhe dyqan kuvendi normativ. Ne furnizojmë më shumë se 1000 vendos linjat çdo vit .Sistemi i mbështetjes në distancë, mbështetja 24-orëshe në internet për procesin dhe programin modifikimi i produkteve të reja dhe të vjetra.85% e pjesëve të makinës përpunohen nga vetvetja, të tilla si tyta me vidë, vdesin koka, shablloni, mekanizmi i hapjes dhe mbylljes, etj., për të siguruar plotësisht cilësinë dhe qëndrueshmëria e pjesëve mekanike.Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet. Rreth 2-30 litra makina të formimit të goditjes, sipas kërkesës së klientit, automatikisht deflashing, on-line, skrap transferimin on line, produkt i përfunduar përcjellin në internet.
specifikimet
ModelNjësiBM1000
Vëllimi maksimal i produktitL1000
Cikli i thatëKompjuter / orë155
Struktura e kokës së ngordhur          Lloji akumulues
Diametri kryesor i vidësmm120 * 2
Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)kg / h700
Motor ngarjeKw132 * 2
Vëllimi akumuluesL75
Fuqia motorike e pompës së vajit (Servo)Kw55
Forcë shtrëngueseKN1800
Hapësira midis pllakavemm1000-2700
Madhësia e pllakës W * Hmm1600 * 1800
Maks. madhësia e mykutmm1400 * 1800
Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhurKw65
Dimensioni i makinës L * W * Hm11 * 6.2 * 7.5
pesha e makinësT70
Fuqia totaleKw460

Shënim: Informacioni i renditur më sipër është vetëm për referencë, linja e prodhimit mund të projektohet nga kërkesat e klientit.

Përparësia konkurruese

Performanca dhe përparësia:
MAKINERIA JWELL (CHANGZHOU) CO, LTD. është një tjetër qendër strategjie zhvillimi e Shanghai JWELL Machinery Co, sh.pk, e vendosur në parkun industrial Jiangsu zhongguancun me teknologji të lartë, qyteti Liyang, provinca Jiangsu, një prodhues i teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve plastike të nxjerrjes. Zona e fabrikës është 400 hektarë; Ne kemi një R&D të kualifikuar dhe një ekip me përvojë të inxhinierit mekanik dhe elektrik, si dhe themel të përpunimit të avancuar dhe dyqan normativ të mbledhjes. Fryma jonë e ndërmarrjes është "E vëmendshme, gjatë gjithë kohës, e Shpejtë dhe e Rregullt", duke vazhduar eksplorimin e fushës së re të nxjerrjes. Kryesisht i mirëpritur për klientët e rinj dhe të vjetër për të na vizituar për hetim, udhëzim dhe bashkëpunim. Ne jemi të lumtur të ofrojmë një mbështetje të fuqishme


8
9
10
Paketimi dhe Transporti

Të gjitha Makineritë Jwell do të paketohen nga paletë druri. Për disa pjesë të rëndësishme rezervë, ne do të paketojmë me kutinë prej druri. Kështu që makineritë dhe pjesët e këmbimit mund të arrijnë te klienti kinez në mënyrë të sigurt. Ne kërkojmë nga konsumatori ynë që të blejë sigurimin përpara se të dërgojë kontejnerët.

1
2
3
4
5
6
FAQ

Q1: Cili është aftësia juaj e prodhimit?
A1: Ne prodhojmë më shumë se 2000 linja të përparuara nxjerrjes çdo vit në mbarë botën.

Q2: Po në lidhje me transportin?
A2: Ne mund t'i dërgojmë pjesët e vogla të këmbimit përmes ajrit express për çështje urgjente. Dhe linja e plotë e prodhimit nga deti për të kursyer koston. Ju ose mund të përdorni agjentin tuaj të caktuar të transportit ose përcjellësin tonë bashkëpunues. Porti më i afërt është Kina Shanghai, porti Ningbo, i cili është i përshtatshëm për transportin detar.

Q3: A ka ndonjë shërbim para shitjes?
A3: Po, ne mbështesim partnerët tanë të biznesit përmes shërbimit para shitjes. Jwell ka më shumë se 300 inxhinierë të provave teknike që udhëtojnë në të gjithë botën. Çdo rast do të përgjigjej me zgjidhje të shpejtë. Ne ofrojmë trajnim, testim, funksionim dhe shërbim mirëmbajtjeje për gjithë jetën.

P4: A janë të sigurta biznesi dhe paratë tona me Makinerinë Jwell?
A4: Po, biznesi juaj është i sigurt dhe paratë tuaja janë të sigurta. Nëse kontrolloni listën e zezë të kompanisë Kinë, do të shihni se nuk përmban emrin tonë pasi ne kurrë nuk e mashtrojmë klientin tonë më parë. JWELL gëzon reputacion të lartë nga klientët dhe biznesi ynë dhe klientët rriten nga viti në vit.


HETIM